МАЛА АКАДЕМІЯ  НАУК

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

2021-22 н.р.

• Учениця 11-а класу Квятковська Діана «Особливості молодіжного сленгу як складової соціального діалекту» І місце у міському етапі, учасник обласного етапу (керівник Рубан І.В.)
  • Учень 8-б класу Петришак Богдан «Створення чат-боту для бібліотеки гімназії» » І місце у міському етапі, ІІ місце у обласному етапі (керівник Петришак Ю.С.)

2020-21 н.р.

• Учениця 11-а класу Соловйова Ольга «Застосування похідної в прикладних задачах на екстремуми» секція «Прикладна математика» І місце  у І (міському) етапі, лауреат ІІ (обласного) етапу (керівник Кириченко Г.В.)
  • Учениця 9-б класу Матвєєва Анастасія  “Роль сучасних українських книговидань у популяризації художньої літератури серед школярів” секція «Журналістика» І місце у І (міському) етапі, лауреат ІІ (обласного) етапу (керівник Малюк Н.Г.)
  • Учениця 11-а класу Арнаут Вікторія «Порушення процесу метаболізму в організмі людини. Ожиріння — епідемія XXIстоліття.» секція «Медицина» І місце у І (міському) етапі, лауреат ІІ (обласного) етапу (керівникТетерюк Л.І.)

2019/20 н.р.

• Учениця 10-а класу Фоменко Аліна «Від азбуки Морзе до штрих коду» (керівник Зоря Н.В.) – I місце
  • Учениця 11-а класу Машталер Анастасія «Сучасний стан пам`ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк санаторію «Гопри»» (керівник Такун Н.Б.) – ІІI місце
  • Учениця 11-а класу  Стадник Юлія «Місце дитини в історії України у період застою» (керівник Арнаут Т.М.) – I місце
  • Учень 11-б класу Лісовець Нікіта «Українська символіка в творчості Т.Г.Шевченка у порівнянні з творчістю сучасних українських співаків» (керівник Перфільєва А.В.)- диплом учасника.

2018/19 н.р.

• Секція «Математика» – Фоменко Аліна, учениця 9 класу Голопристанської гімназії (науковий керівник- ЗоряН.В.)
  • Секція «Прикладна математика» – Усеїнов Есфер, учень 7 класу Голопристанської гімназії (науковий керівник – Горбенко І.Ф.)
  • Секція «Математика» – Погорільська Тетяна, ученицця 10-А класу (науковий керівник– Кириченко Г.В.)
  • Секція «Мультимедійні системи та навчальні програми» Петракаус Даніл, учень 8-а класу (науковий керівник – Петришак Ю.С.)