Про заклад освіти

Закад освіти заснований у 1979 році.

Засновником навчального закладу є Голопристанська міська рада.

Головна мета освітнього закладу: задоволення потреб громадян, суспільства і держави у загальній середній освіті.

Головні завдання освітнього закладу: забезпечення реалізації права громадян на загальну середню освіту, формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення, а також створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство.

Принципи, на яких будується діяльність навчального закладу: доступність, гуманізм, демократизм, незалежність від політичних, громадських і релігійних об’єднань; взаємозв’язок розумового, морального, фізичного і естетичного виховання; рівність умов кожної дитини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку, органічного зв’язку з національною історією, культурою, традиціями, диференціації змісту і норм освіти; науковість; розвиваючий характер навчання, гнучкості і прогностичності, єдності і наступності, безперервності і різноманітності, поєднання державного управління і громадського самоврядування.

Голопристанський навчально-виховний комплекс «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської областіце гармонійне поєднання класичних підходів до навчання та виховання з передовими методиками сучасності, молодості й досвіду, інтелекту й інтелігентності, любові й вимогливості, взаємодопомоги й толерантності з  урахуванням потреб часу.

Це майстерня, де формується думка підростаючого покоління.

Відомості про створення закладу

У 1979 р. заснована ЗОШ № 2,

реорганізована в Голопристанську гімназію в 2002 р.,

реорганізована в Голопристанський навчально-виховний комплекс «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області у 2014 р.,

реорганізовано у Голопристанський ліцей № 2 Голопристанської міської ради Херсонської області у 2022 р.

​Директори

1979 по 1991 рр. – Долинко Володимир Якович