Засідання МО у дистанційному форматі

Протягом осінніх канікул у Голопристанській гімназії проведено засідання методичних об’єднань у дистанційному форматі.

МО вчителів природничих дисциплін (керівник Такун Н. Б.) 28.10.2021 р. провели засідання на тему: «Формування творчого потенціалу учнів на уроках біології» де обговорили питання методики застосування творчих завдань для розвитку творчого потенціалу учнів.

МО вчителів математики, фізики ті інформатики (керівник Горбенко І.Ф) 25.10.2021 р. провели засідання на тему: «Впровдження інноваційних технологій для розвитку життєвих компетентностей». Розглянуто питання:

  1. Як створювати компетентісно-орієнтованих завдань, щоб вони були схожі на реальне життя
  2. Огляд вебінарів з данної тематики.
  3. Обговорення результатів проведення шкільних олімпіад та рекомендації для залучення дітей до 2 етапу.

МО асистентів та корекційних педагогів (керівник Новікова О.Г.) 28.10.2021 р. провели засідання на тему: «Організація освітнього процесу для дітей з ООП під час карантину». Обговорювались питання навчання дітей з ООП за допомогою дистанційних технологій; врахування індивідуальних потреб та потенційних можливостей таких учнів; додатково обговорювалось питання проведення Тижня інклюзивної освіти.

МО вчителів початкових класів (керівник Чумак О.І.) 28.10.2021 р. обговорили питання застосування інструментів дизайн-мислення в початковій школі, дудлінг як ефективний засіб розвитку креативності, креативне письмо як можливість для міжпредметної інтеграції на засіданні МО  28.10.2021 р. з теми «Критичне і креативне мислення: ресурси і практики».

25.10.2021 р. відбулось засідання МО вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін (керівник Арнаут Т.М.)  з теми «Формування в учнів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в контексті компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу». Обговорено питання:

  1. Підведення підсумків І етапу Всеукраїнських олімпіад та затвердження списків учнів для участі у ІІ етапі олімпіад з історії та правознавства.
  2. Запровадження освітніх технологій у навчально-виховний процес гімназії та особливості дистанційного навчання.
  3. Впровадження та використання на уроках інформаційно-комунікаційних, інтерактивних, проектних технологій.

МО вчителів англійської мови під керівництвом Блакитної В.Л. 26.10.0021 р. працювало над темою: «Створення вчительського блогу та його використання в період дистанційного навчання.» Вчителі обговорювали участь в конкурсаі ” Мовознавець”та олімпіадах з англійської мови на сайті”Всеосвіта” та “НаУрок”, розглягуто презентацію по створенню блогу вчителя англійської мови та обговорено його можливості використання. Принято рішення розпочати роботу над створенням сайтів та блогів вчителів гімназії. Обмінялися матеріалами та адресами сайтів для участі учнів в онлайн олімпіадах і конкурсах, розглянули новинки методичних рекомендацій з вивчення англійської мови для учнів 5-Х класів НУШ.

26.10.2021 р. вчителі технологічно-естетичних дисциплін та трудового навчання під керівництвом Запорожець С.В. провели засідання з теми: «Особливості роботи вчителя-предметника технологічно-естетичних дисциплін та трудового навчання під час дистанційного навчання». Де обговорили питання щодо участі та проведення шкільного етапу учнівських олімпіад, атестації педагогічних працівників, складання індивідуального плану роботи вчителя згідно його навантаження та робота вчителя-предметника на сайті N/Z (Нові знання) під час дистанційного навчання.

Вчителі філології (керівник Тригуб Н.В.) 26.10.2021 р. прийняли участь у онлайн-засіданні МО з теми: «Траєкторія реалізації сучасної шкільної мовно-літературної освіти, розширення професійної компетентності та мобільності вчителів української мови і літератури». Вивчили рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо організації навчання й виховання учнів на уроках української мови і літератури у 2021-2022 навчальному році. Розглянули можливість використання онлайн-сервісів на уроках під час дистанційного та очного навчання.

Методичне об’єднання вчителiв фiзичноi культури під керівництвом Iванової Т.Ф. 28.10.2021 р. працювало над темою “Концепцiя НУШ Нова фiзкультура для нового поколiння”.Вчитель Гаврик С.В. відзначив, що «Нова фізкультура» для нового покоління ,так званого покоління Z ,підхід має бути інакшим. Ці діти творчі, хочуть лишатися індивідуальностям, Слід спрямовувати педагогічні зусилля розвивати у дитини завдяки фізичної культури, вміння працювати в команді, дисципліну, лідерство, толерантність і здорову конкуренцію. Іванова Т.Ф. відзначила, що  мета «Нової фізичної культури» – зробити уроки фізичної культури дійсно цікавими, щоб діти розуміли, як це важливо для них, і займалися із задоволенням. Для цього потрібно сучасні методики навчання, альтернативні види спорту або активні рухи, які можна впроваджувати на уроках фізкультури.

Людям із порушенням зору